| deia_9483 a întrebat:

Unde gasesc niste rochite dragute pentru club? vine ziua mea si as dori o rochita mai de printesabatting eyelashes pana la genunchi maxim imi puteti da niste sfaturi sau lickuri?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca ai putea apela la o prietena buna daca nu ai nimic. Te poate ajuta sa iti imprumute una sau puteti merge prin oras la cumparaturi. Cu siguranta poti gasi ceva dragut si pentru tine.

| xjustfearless a răspuns:

Http://www.alisia-store.ro/? p=productsMore&iProduct=701&sName=/. html

http://www.alisia-store.ro/? p=productsMore&iProduct=803&sName=/. html

| Bubble a răspuns:

Eu mai merg prin club si daca o sa porti rochita de PRINTZESA in club o sa fii cam penibila.
Acum faci ce vrei.
mersi pentru stupid:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nifty.ro