| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc si eu niste coduri la metin2? Sau stiti voi unele sa imi ziceti si mie:*big grin? mzzz

2 răspunsuri:
| M@rZzz a răspuns:

Poi... Sunt cateva coduri. /set_w pentru. a merge incet (de obicei e recomandat pentru. mirese sau miri),/set_r pentru. a merge din nou normal; mai sunt si (?), (!) pentru. a-ti aparea semnele intrebarii si exclamarii deasupra capului. Astea-s toate care le stiu. Sper sa-ti fi fost de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce coduri? de marit viteza? Sunt hack-uri, gasesti pe forum-uri, majoritatea nu sunt reale, site-ul este destul de bine aparat.