| nicolla2010 a întrebat:

Unde gasesc teme, jocuri, programe pentru nokia 5530 XpressMusic?

Răspuns Câştigător
| Ella995 a răspuns:

Eu am Nokia 5220 Xpress Music si mi-am pus in telefon multe teme de pe zedge.net si dupa cateva luni mi se inchidea telefonul fara sa ii fac nimic si la un moment dat nu se mai deschidea... datorita faptului ca inca mai era in garantie, am putut sa il duc la reparat si mi-a pus din nou softul plus ca mi-a recomandat sa nu mai iau teme de pe net...acum,tu decizi ce e mai bine sa facihappy

3 răspunsuri:
| Moni. a răspuns:

Nu e bine sa iei de pe net.iei virusi, si ti se strica telefonulhappy

| Ella995 a răspuns:

Multumesc pentru fundita, si ma bucur ca te-am putut ajutahappy

| nicolla2010 explică:

Atunci de unde?