| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Unde pierdeti cel mai mult timp in decursul zilei?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

In fata cartilor.Am incercat sa aprofundez analiza sistematica de ceva vreme dar ma simt cu mult depasita de situatieoh go on
Daca am sa renunt? Nu.Tot ce imposibil de realizat sau care nu dureaza ma atragewhistling

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Pe locul intai e serviciul si pe locul doi e langa cratita.

| JustMe a răspuns:

Depinde...pe acasa, pe la prieteni, pe afara, la mallthinking Depinde ce fac in ziua respectiva.

| Helvete a răspuns:

In timpul scolii- la scoala.
In vacante- in camera mea, afara, la tara sau la mare.

| Denisa a răspuns:

La calculator rolling eyes Dar de maine ies pe afara ca nu e sanatos sa stau mult in casa pe scaunshame on you

| EstiFericitaSauTrista explică:

Traficanta ce citesti mai exact?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Diverta, citind.

| Handrei123 a răspuns:

Din pacate la Pcsad