| AnonimD a întrebat:

Unde pot gasi semnul de sageata pe microsoft word? funditabig grin

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Dai click dreapta sus pe zona meniurilor si ti se deschide o fereastra cu toate barele de meniu existente.
bifezi "Drawing" sau "Desenare" daca il ai in romana si iti va aparea bara de meniu pentru desen unde ai si sagetile pe langa altele.
dai cilick pe butonul cu sageti si ai sa vezi ca te descurci.
uite si un tutorial video :
http://www.ehow.com/videos-on_10642_microsoft-word-2007-tutorial.html