| Malvina24 a întrebat:

Unde pot gasi si eu compuneri, poezii, cantecele despre sarbatorile de iarna la francezi?(sa fie in limba franceza)Orice lucru e bun numai sa fie despre sarbatorile de iarna, sau de iarna...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatoare da cravciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno da cu masu asta cei
Buna, numele meu este Malvina, IDul este malvynutza_woodytzu_forever, si mi-am luat masina adevarata, fara sa fac sex pe bani cum fac majoritatea fetelor din ziua de azi. Vreau un comm http://hi5.com/......otoUser.do
Mersi. Si sa nu fiti invidiosi ca voi nu aveti ce am eu. ok? Va pupuceste Malvi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pelinia