| Kqzu97 a întrebat:

Unde pot gasi un site cu poze de a lui David Deejay?(Adica nu cele de pe google)de ex.la aniversarea lui, sau a lui dony, prin concerte, acasa.Nu cele de la sedinte foto si altele

3 răspunsuri:
| Kqzu97 explică:

Mie imi trebuie de a lui David

| alexa a răspuns:

Http://donydonici.hi5.com
uite am gasit pe un site hi5 lui dony su dupa pozele care apar sunt unele care pe net nu le gasesti... sper sa. ti fie de ajutor

| Girl1234566547 a răspuns:

Prin intermediul lui poti lua poze pe care nimeni nu le arewinking la fel ca si Alexa am si eu hi5'ul lui dony. dar nu pot sa iti garantez ca este al lui intr-adevarbig grin multa bafta!:*