| MIChan a întrebat:

Unde pot gasi windows movie maker? < in calculator desigur>

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

|Te duci in Start->run->si scrii windows movie maker. Nu este obligatoriu sa il ai in pc! daca nu este acolo trebuie sa-l descarci
Windows Live Movie Maker 2011 http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other
Bafta!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Pentru Windows 7, Windows Movie Maker poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Live Movie Maker, iar pentru XP, Windows Movie Maker poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy