| IzzyIzzuka a întrebat:

Urmariti vreun vlogger? care e preferatul vostru?

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Selly.
E cel mai bun, după părerea mea.
Și a crescut foarte repede într-un timp scurt, chiar dacă are doar 14 ani.

| OldSoul a răspuns:

Zmenta, uneori satana, iar mai nou Andrei Cosmin.
Nu am nici un preferat...

| Doub a răspuns:

Rezumatul zilei.
Levi.
Vlad Coste.
Romercial.
Puritan Pictures.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,de ce i-as urmari?

| RareşTPUro a răspuns:

Codrin Bradea, Zmenta, Bianca Adam, Anne Marie Chelariu, Sector 7, Mikey Hash, Creative Monkeyz... siiii cam atatia sunt cei pe care ii urmaresc, dar nu am unul preferat. Toti la care ma uit imi plac. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă uitam la o groază de vloggeri acum ceva luni, dar nu am mai urmărit prea des vreun vlog din decembrie.
Oricum, dintre ăștia cunoscuți doar Zmenta îmi place, nu că mă dau în vânt după ce face, dar am multe chestii în comun cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codrin, Daniel Pîrvan, MsAnneGreen și Laura Musuroaea.

| CaSiHai a răspuns:

Doi Degeaba sunt geniali ti recomand
10 lucruri
Romercial
astia sunt cei mai tari

| Andrei_Dumitriu_2000 a răspuns:

CAMIONIEEE.FI LEJIONARA aboneazate la CODRIN BRADEA