| anonim_4396 a întrebat:

Utilizatorul ChioruL ar trebui suspendat! Sau mai bine sa-i stearga contul! Cine e cu mine?

10 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

laughing Oricum vad ca nimeni nu-i cu tine...degeaba zici ceva de gramatica ca esti si tu o rasfatata...Sunt de acord cu :@Alleychan
@Dennys1521 si cu @pink1girll vai de capu tau laughing

| Dennys1521 a răspuns:

Cred ca mata ar trebui suspendata

| elasexygagica a răspuns:

Nu te lua de puiutzu meu ai inteles, fah! angryangryangry

| harciog a răspuns:

Are,ca fiecare,defectele lui dar care nu le avem? Mai am un pic si, in ce ma priveste, imi cer propria-mi suspendare.

| pink1girll a răspuns:

Daca pui intrebari de'a dreptul tampite, ce ai vrea sa iti raspunda?
Omul e foarte tare.bv lui!

| eurynomus a răspuns:

Mei dobitocu asta chiar si a ales nume care l merita, cred ca are mari frustari tpul si asta banuiesc ca in urma unui abuz sexual al uni adult atunci cand era copil. alta explicatie nu am

| Ruddy_2272 a răspuns:

Are umor, pentru cine-l intelege.La ce intrebari penibile pun unii pe TPU, vrei raspunsuri filozofice? Eu nu sunt pentru. suspendarea lui.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu straight face
e foarte foarte amuzant love struck

| Alleychan a răspuns:

Nimeni nu e cu tine, jet la desene, nu ai ce cauta aici :*.

| JustForMe a răspuns:

Fah esti tu tampita satanei!