supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Va e dor de el? sad

https://imgur.com/a/nUJHC6u

47 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Esti imposibil omule, cum iti vin ideile astea geniale?
Nu te barfeste nimeni
Ala e singurul motiv de nu ma iau de tine serios
Am apreciat "timpul pierdut " ......la naiba fata suntem pe TPU clar nu aveai nimic mai bun de facut

| RAY a răspuns:

Ma omule ai uitat ca mi ai dat ignor? acum îmi pomenești numele

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru SilentRain):

Nu o stiam sad

| RAY a răspuns:

Am apreciat "timpul pierdut " ......la naiba fata suntem pe TPU clar nu aveai nimic mai bun de facut

poate puteam privi luna de exemplu dar am preferat sa vorbesc cu tine

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru RAY):

Ce se intamplaaaa

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Scuze de spam

| AlexDarius3 a răspuns:

Da sad.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Ce nostalgie mi-a transmis asta!

| mgtow a răspuns:

Da

| DoarAlin a răspuns:

Da... ura tiganii la fel de mult ca si mine... chiar mai mult. Adevaratele valori ale Romaniei mor, in schimb, valorile Rromaniei cresc.

Răspuns utilizator avertizat
| aXy99 a răspuns:

Da, as fi vrut sa-l vad presedinte.

| raMLesS a răspuns (pentru supadeceapa):

,,Imi zicea Marius chiar daca eram fata,, laughing rolling on the floor rolling on the floor You made my day.

| Hammurabi a răspuns:

De cine e de fapt vorba?
De Vadim sau de Ray?
Că m-ați confuzat de tot. (Nu că n-aș fi fost și înainte laughing)) )

| untu a răspuns:

Supadeceapa,ai postat gresit poezia domnului Vadim! Asta este poezia reala, pe care o stiu pe de rost!,, Hai, Moarte, să bem o cafea Ţi-o fac cu caimac, aromată Mai leapădă-ţi coasa cea grea Şi mantia asta ciudată. Te rog să iei loc în fotoliu Nu mă supără dacă fumezi După cine eşti, Moarte, în doliu? De ce tot suspini şi oftezi? E foarte fierbinte cafeaua Nu te grăbi, că te frigi Mai lasă-mi pe cer, încă, steaua Dacă eu am să mor, ce cîştigi? Ai venit să mă iei în persoană Prea mare onoare îmi faci Din toată specia asta umană Numai pe mine mă placi? Hai să-ţi ghicesc în cafea E bine să ştii ce te-aşteaptă O cumpănă grea vei avea Dar tu te descurci, eşti deşteaptă. Eşti tot timpul în criză de bani Aici, te asemeni cu mine De ce să fim noi duşmani? Eu te-nţeleg cel mai bine. Lumea te aplaudă de departe În zvon de corridă, olé! Fii bună şi-ntoarce-te, Moarte Să văd: după tine ce e? Acum eşti captivă la mine Am vrut să-ţi arăt, draga mea Că nu-mi este frică de tine: Ţi-am pus şoricioaică-n cafea.''-Corneliu Vadim Tudor

| dragosnila233 a răspuns:

Da pentru ca iubesc misogenii si eu sunt la fel

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

De vadim man, spunea o ametita ca cica seman pe el, prosti, nu crede orice