| ateuNEGATIV a întrebat:

Va este frica ca cineva sasi exprime parerea despre tine?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nu. Eu sunt intotdeauna eu insami, nu ma prefac.
Atat timp cat ceri cuiva sa-si exprime parerea despre tine trebuie sa te astepti si la o parere mai putin buna venita din partea cuiva.
Nu poti sa-i multumesti pe toti happy, nu ar trebui sa-ti pese de ce crede lumea despre tine, mai ales daca sunt invidiosi.batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu! Toata lumea are numai cuvinte de lauda la adresa mea. Cei ce nu ma lauda, iti dai seama ca ma simpatizeaza in secret.

| Holocaust a răspuns:

De ce mi-ar fi frică de părerea altora despre mine din moment ce nici de ei nu-mi pasă? Uhm?

| Downfall a răspuns:

Nu, de ce mi-ar fi?
Dacă e vorba despre cineva apropriat mie, la care ţin, poate că m-ar deranja să zică lucruri urâte despre mine. Dacă e altcineva, chiar nu dau 2 bani pe ce crede despre mine. Treaba lor...

| 4b a răspuns:

Da, pentru ca daca este o parere rea, ma va teroriza...si cum pe placul tuturor nu pot fi, e clarlaughing

| SaveTheNature a răspuns:

Nu de parerea cuiva trebuie sa ne fie teama, ci de parerea gresita pe care si-o fac unii despre noi. Acei oameni care "citesc oameni".
Ca exemplu: Justin Bieber- toata lumea are o "parere proasta despre el" cica -dar iata cat succes are.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Chiar imi convine sa aflu parerea altora despre mine, chiar daca e buna sau proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, poate sa imi zica si de bine si de rau, barem daca nu-i convine ceva la mine sa-mi spuna ca sa imi schimb comportamentu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. da de ce sa-mi fie frica? ma mananca cineva?

| Darcos a răspuns:

NU!

Aceea este parerea lui...Nu am cum sa o schimb eu!

| SanziiAndry a răspuns:

De ce sa-mi fie frica? Chiar ma intereseaza parerea celorlalti despre mine, chiar daca ar durea sau nu.