| anonim_4396 a întrebat:

Va iubiti parintii? va intelegeti bine cu ei?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sigur ca ii iubesc.Ma strduiesc sa ma inteleg bine.Cu tata reusesc, nu prea vorbim noi cine stie ce.
Cu mama...nu prea.Ma enerveaza ca tipa la mine si circula repede pe usi.Gandirile noastre se afla la poli opusi asa ca nici nu ma complic la o discutie calma si fara contradicitii.

| alessia a răspuns:

Logic ca ii iubesc.tongue.de cele mai multe ori ma inteleg bine cu ei dar mai comentez din cand in cand ca asta e na.asa sunt adolescentii din ziua de azi(nu toti. unii. poate tu nu esti asa).:**:

| Bylok a răspuns:

Da si normal.chiar daca ne mai certam. pana la urma ei mi-au dat viata.is parintii mei si trebuie sa ii iubesc oricum ar fi.

tu ii iubesti pe ai tai?

| Aleeeeeeee a răspuns:

Logic ca ii iubesc love struck. Ma inteleg bine cu ei dar, mai exista si certuri oh go on pe tatii il vad foarte putin, pentru ca este la servici si vine tarziu sad. Mi-ar placea sa petrec mai mult timp cu ei, cu familia.

Ii iubesc enorm, chiar daca uneori le comentez in fata [ din cauza adolescentei laughing ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca`i iubesc...cum ati spus si voi, comentez si eu... mi-as dori sa facem lucruri pe care le fac toate familiile unite, de exemplu: de craciun sa ne uitam la un film impreuna:d