| night_crawler a întrebat:

Va mai uitati la tom & jerry? laughing ...fiti sinceri...sau care au fost desenele animate care v-au marcat copilaria?

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Sailor moon... da tom & jerry...dexter laboratory...scooby doo...etc.acum mai dau pe jetix. ce-i drept...imi plac desenele...de ce nu?

32 răspunsuri:
| AnonimGirl2345 a răspuns:

Scuze pentru marea întârziere laughing))))))).
Eu, sincer, când prind la TV şi am timp să mă uit, mă uit câte puţin big grin.
A fost un desen cu adevărat special în copilăria mea happy.
Ţin minte că am avut şi încă am toată colecţia de DVD Tom si Jerry laughing)).
Când eram mică, doar Tom si Jerry, Scooby Doo şi Familia Flinstones laughing)) love struck.
Tom şi Jerry mi-a marcat copilăria big grin.
A fost un desen cu adevărat special big grin.
Mă uitam mult pe CartoonNetwork love struck, Jetix love struck ( R.I.P JETIX sad ) şi Minimax happy. Dar acum, peste tot prostii -.-
Săracii copii de 3-4-5-6 ani oh go on... le umplu mintea cu tot felul de desene... de prostii oh go on.
Ce copilărie frumoasă a fost! big grin
Cu Tom si Jerry laughing) love struck... doamne ce-i iubeam!
Tatăl meu şi mama mea mereu fugeau şi îmi cumpărau tot cu TOM SI JERRY, TOT laughing)! love struck.
Încă ţin minte că şi ei se uitau împreună cu mine şi le plăceau big grin.
Fundă?

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Şi la Tweety mă uitam, Laboratorul lui Dexter, Familia Flinstones, Kid vs.Kat, Copii de la 402, Fetitele Powerpuff,Curaj,câine cel fricos!,Pinocchio, Bugs Bunny love struck doamne ce-mi plăceauuuu love struck, Yin Yang Yo, Pikachu, Naruto love struck love struck love struck, Pokemon big grin ( ţi minte că şi Pokemon mi-am luat laughing) love struck ) şi multe altele... Foarte frumoase!happy
De ce să nu ne mai uităm? Mereu vom fii copii pentru desenele JETTIX, MINIMAX, CARTOON, DISNEY happy. Vârsta nu ne opreşte!
P.S. : Am 14 ani laughing)! love struck
Fundăăăăăă

| biu_4440 a răspuns:

Chiar zilele trecute am vazut o reclama la un ziar care vine cu un set de DVD-uri cu Tom&Jerry:X si ma batea gandu sa le cumpar.Pana si unchiul meu care are 30 si ceva de ani se mai uita.