| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut,va mai amintiti desenele animate la care v-ati uitat la televizor din copilaria voastra?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu-mi mai amintesc chiar de toate, sau daca imi amintesc, nu mai stiu cum se numesc. O sa ti le scriu aici pe cele de care imi mai aduc aminte: Viața cu Louie, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy, Artur, Sonic X, Naruto, Tom și Jerry, Spioanele, X Men Evolutie, Ed, Edd, Eddy, Dexter, Curaj cainele fricos, Spider Man, Cramp twins, O lume disparuta, Johnny Bravo, Tutenstein si lista continua tot asa. big grin Nu-mi mai amintesc acum chiar de toate, si chiar ma uitam mult la TV.
Pa!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Cσcσ):

Astea mi-au placut si mie, aia cu lumea disparuta nici n-am auzit de ea si la
x-men, sonic x nu prea m-am uitat m-am mai uitat si la altele

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, cam de toate imi aduc aminte, doar de unele in care era unu putea sa intre in corpul oamenilor si sa se lupte cu virusii nu-mi mai amintesc cum se numeste, cred ca aveam 3 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tom si Jerry
Zaietz pogodi

| R0R0 a răspuns:

Spioanele. Vai, ce-mi placeau pe vremea aia laughing

| Staind a răspuns:

Eu n-am avut copilarie, si nici televizor, da-mi aduc aminte