| Sorinacio a întrebat:

Care sunt desenele animate ce v-au umplut copilaria?

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Tom & Jerry, familia Flinstone, Scooby-Doo, Viata cu Louie, Copiii de la 402, Spioanele, lumea lui Bobby, nu prostiile de azi de pe Disney Channel. Tu la ce te uitai in copilarie?

| Mariinaa a răspuns:

Scooby-Doo, Viata cu Louie, Copiii de la 402, Curaj cainele fricos, Casa Foster pentru prieteni imaginari, Tom & Jerry, Witch si multe altele. Sincer si acu' m-as uita la ele, insa..tot ce a fost bun a disparut din programa posturilor de desene animatehappy.

| Clauvdgg a răspuns:

Toate.
Dar cel mai mult imi placeau : Fetitele Powerpuff, Casa Foster si Scooby - Doo.

| Sensitive a răspuns:

Spioanele,Ce-i cu Andy?, Copiii de la 402, Viata cu Louie, cam toate desenele care erau pe Fox Kids sau Jetix parca se numea. Am vazut intr-o zi Spioanele, si mi-am amintit de cand eram mai mica. Si acum m-as uita:-)