| anonim_4396 a întrebat:

Va mai uitati la desenele animate din copilaria voastra?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori

| Celcestietot a răspuns:

Adultii se uita la animeuri, la cartoons-urile care merita vazute de ce sa nu ne mai uitam? Daca te mai uiti la asa ceva, asta nu inseamna ca ai probleme psihice sau ca esti redus (asa considera unii).

| Andreeush a răspuns:

Câteodată laughing

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

Ce desene animate ai preferate?

| SilentRain a răspuns:

Nu prea

| CdeMetal a răspuns:

Uneori

| ArtIsAnExplosion a răspuns:

La alea din copilarie nu ma mai uit, dar ma uit la astea mai noi, in special Gumball.
Si ma uit la anime, desigur, si am 27 deci meh. Cine zice ca-s de copii, sper sa ramana in Tsukuyomi. happy

| anonim_4396 explică (pentru ArtIsAnExplosion):

Courage the cowardly dog(unele episoade consider de groaza si acum), Ed Ed&Eddy