| anka a întrebat:

Va plac barbatii cu ghiul, lant la gat, bratara si alte bijuterii? Nu ma refer neaparat la manelisti.

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Nu, ca doar nu e ". Pom de anul' nou te fac, cu beteala-m sa sa te-mbrac si stelute-o mie."(asa era, parca thinking nu?)Un baiat arata bine cand e simplu, o frizura decenta(favorita mea,"tepi")un ceas cum spune expertu' nostru si eventual un lantisor finut la gat.Cam atata! Pa, Pa!

6 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Eu am unul, când îl dau jos am cu 15 kg mai puţin...

| Deny_8368 a răspuns:

Nu cred ca bratarile sau lanturile fac pe un om mai frumos...pentru mine nu prea conteaza...

| patratzel a răspuns:

Ghiul nuuuuuuu NU NU si iarasi NU, sunt dezgustatoare, in schimb bratara, unele inele si lantisoare, daca sunt cu gust alese pot fii foarte dar foarte frumoasee...acum depinde si de statura si masivitatea fiecarui baiat ca sunt pers carora nu le sta bine cu bijuterii dar sunt baieti care sunt bestiali cu accesorii... un pierce in loimba ar mai fi dragut:X. dar nu in ureche, iar ghiul in niciun caz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ceasul cred ca este unica "bijuterie" care ii este permisa unui barbat care are bun gust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fiecare face/poarta ce vreaaaaa! big grin doooh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa vedem ce am eu...thinking la gat am un lant de aur de 18k 25 de grame pe mana stanga am 2:X:X ghiuluri unu de 14k de 8 grame si unu de 15 grame pe inelar si pe mana am o bratara de 30 de grame sunt baiat... ce parere aveti si nu glumesc in cea ce am ziswinking