| adinescu a întrebat:

Va plac cocalarii si pitipoancele?laughing

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles!love struckIi adorrr rolling on the floorlaughing

| SweetCandy a răspuns:

Da...sunt fana lor numarul 1...rolling on the floor

| albastrel a răspuns:

Tovarasii mei de 2 vietii laughing ca de o viata e putin laughing

| MisterKat a răspuns:

In niciun caz... Ma gandeam la ce zicea Becali sa faca el un fel de oras doar pentru gay. dar aici sa fie doar cocalari si pitzipoance. Cred ca Romania ar fi pustie daca ar fi un oras doar cu cocalari si pitzipoance. L-as numi. Bamboo happy
Stii ce zic. "Cine se aseamna se aduna! " Mie nu imi plac cocalarii si pitzipoancele.

| alle_1861 a răspuns:

Nu stiu, nu i-am gustat inca. laughing Sper sa nici nu o fac. Cred ca mi-ar place la mii de km distanta. laughing

| daddy a răspuns:

Da cum sa nu happy ce ne-am face fara ei?

| vyol3ta a răspuns:

Ooosmug da, sigur, nu mai pot d ei laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Imi plac cocalarii si pitipoancele asa cum manelele "ie" viata mea.Nu-i suport, sunt cu totii un monument de prostie si incultura.Huo! laughing

| Timishan a răspuns:

Dupa Revolutie, fusese "Cascadorii Rasului" (cine stie, cunoaste). S-a dus, nu mai este.Au aparut aceste doua categorii gemene hilare, ...sincer?, mi-ar parea viata mai gri fara ei.Nu-i suport, da` daca nu readuc astia "Cascadorii Rasului", noi la ce mai facem abdomene involuntare? tongue rolling on the floorbatting eyelashes

| MADALINAAAA a răspuns:

Ii adorlaughing
au atata personalitate, caracter... ce mai! sunt persoane agreabile! f plcute in societate.se cred buricul pamantuluilaughing

| machupicchu a răspuns:

Numai in spatele gratiilor...

| Elena97M a răspuns:

Ma amuza dar nu ma pasioneaza.

| Andreea9311 a răspuns:

Tu ce crezi, ne plac?laughing

| Babushka a răspuns:

Imi plac pentru ca am de ce sa rad laughing mereu intru pe site-uri unde sunt postate poze cu specimene din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi imaginez viata fara ei straight face
N-ai cum sa nu-i iubesti, sunt peste tot, pe strada, in club, in cafenele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-s astia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa trag apa dupa ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoane stilate nu glumalaughing