| anonim_4396 a întrebat:

Va plac copii? aveti? vreti sa aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac enorm de mult copiii.Gemenii mai ales, mi-as fi dorit sa am o sora geamana.Pana voi ajunge sa am eu copii, ma "delectez" cu nepotelul meu scumpic ALEX care are 2 anisori jumate si e taaare nazdravan din fire si Giulia nepotica mea de un anisor. Mi-as dori f mult in viata sa am 2 copii gemeni e visul meu dintotdeauna. Daca n-am avut parte sa am o surioara geamana...

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi plac foarte mult. E si motivul pentru care mi-am ales meseria pe care o am.
Am un baiat de 20 de ani care a fost dintotdeauna prima mea prioritate.

nony
| nony a răspuns:

Nu am.Nu vreau sa fiu un copil ce creste copiii.Sanatos sa fie, el si mama lui.Atat

| lia a răspuns:

Sa va traiasca copiii!
Eu inca nu am copii, dar imi doresc in viitorul apropiat un baiat si o fetita.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi plac la nebunie copii, am avut copii, acum sunt la casele lor, dar draga mea ...am nepoti, sunt nebun dupa ei, sunt in stare sa fac orsice ca ei sa simta bine cu ''bunicu'' si cu;; bunica'' le facem prajituri, bunataturi, de toate, ce sa-ti spun e o curata nebunie, abia asteapta sa ne vada.

| Cryssy a răspuns:

Da imi plac copiii foarte mult. Nu am. Peste vreo 7 sau 8 ani o sa am sigur. As vrea si baiat si fetita.

Numai bine!

| cretzufinish a răspuns:

Imi plac pana-n 5 anishori
Nu am
Nu acum
happy

| costyn162 a răspuns:

Am 16 ani.Nu cred ca este timpul sa ma gandesc la asa ceva.Si, momentan copiii mai mici de 5 ani ma enerveaza.Probabil pentru ca si eu sunt copil.

| AldanaBlue a răspuns:

Da, am lucrat mult cu copiii si am o fetita. Sper ca peste 2 sau 3 ani sa mai am inca un copil, si in plus...ne dorim amandoi sa adoptam un copilas.
E un sentiment unic dragostea ce o poti simti pentru un copil.

| Adolescentul a răspuns:

Dap i`mi plac foarte multhappy, NU am, dar mai tarziu am sa am cu siguranta!

| BabyPink a răspuns:

Normal că-mi plac love struck.Deocamdată nu am nici unul. Sper să am vreo 2 sau vreo echipă de fotbal :d

| cristinela a răspuns:

Imi plac copiii, am un baiat de aproape 12 ani si desi nu mai credeam ca o sa mai am alt copil, acum un an am nascut o fetita. Deci sunt o mamica implinita, zic eu.

| di@n@ a răspuns:

Da, am un baiat si o fetita.

| Adela_9686 a răspuns:

Ador copii, si imi doresc foarte mult sa am copii, 1 fetita si 1 baiat, e visul meu

| SCUFY a răspuns:

Da imi plac tare mult, iar acum am propriul meu copil.are numai 2luni, din experienta cred ca este cel mai frumos dar pe care ti-l poate da Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa am unuhappymaxim doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fiti sanatos, sa aveti, sa faceti sa va cresteti copii in respect si dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@stefan, asa si trebuie sa fie, Cristinela banuiesc ca Cristinela este cea mica din avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, normal, cum sa nu-ti placa, cui nu-i plac? Mai ales ca deja am experienta, in a creste unu de la bebica la pustoaica de zece anibatting eyelashes Desigur ma refer la nepotica mea, de asta acum vreau si eu un ingeras al meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ardnaxur1961, adica un capcaun laughing