| deeeeeebora a întrebat:

Va plac fetele cu parul lung sau le preferati pe cele cu parul scurt? stiu ca personalitatea conteaza n-am spus ca nu, dar asa la prima vedere?

Răspuns Câştigător
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Cu parul lungtongue

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Cele cu părul lung și blond.

| Frogie a răspuns:

Cand vezi o fata si te indragostesti de ea, nu cred ca te uiti la par sau etc. Pur si simplu, iti place. Mai conteaza si educatia pe care o are, comportamentul ei fata de tine. Sunt multe alte lucruri care sunt cu adevarat importante, nu parul!

| Fazanu a răspuns:

Asta conteaza mai putin... totusi o femeie cu par scurt nu mai e femeie

| carmen_1815 a răspuns:

Acum depinde de la om la om ce preferinte sau gusturi are...