| preep a întrebat:

Va place blogul meu? http://gandurileuneipreadolescente.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Este drăguț, îmi place.
Pare cam prea colorat pentru mine și aș aprecia mai mult dacă ai scrie cu diacritice și fără limbajul acela de messenger.
Succes în continuare.

| 女明DongRi a răspuns:

E frumos, chiar imi place. poate mi-ar place si mai mult daca ai posta poze fashion [dar nu ma baga in seamabig grin], imiplace cum gandesti pentru varsta ta si te sfatuiesc sa nu te schimbihappy si tot in legatura cu blogul.ar fi bine daca i`ai schimba putin fundalul, sa fie mai colorat, nu ai dc sa privesti viata in grihappy. Bafta in continuare!

| anonima_1507 a răspuns:

Multumesc, pentru sfat