| anonim_4396 a întrebat:

Va place filmul de pe kanal d "Poveste de familie"? :*

68 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu prea, sunt altele mult mai bune.

| claudya a răspuns:

Asa si asa incearca sa vzionezi alt gen de filme...

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Eu personal il urmaresc si nu am pierdut nici un serial, este un serial dupa o viata in cuplu de familie.Imi place foarte mult si de fapt ei redau chiar viata unei famili. Dupa mine este cel mai bun serial din cate au fost pana acum la '''kanal d'''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da foarte mult dar nu pricep de ce a separat episoadele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fimul poveste de famlie este foarte intresant si ne place foarte mult imi pare rau ca la schimbat pe sevchet cu alt actor dar e bun si acela despre fiket este cea mai buna si cea mai frumaoasa dar pacat ca nu poate avea un copil din cauza soacrei sale si despre leyla care nu prea a avut noroc in dragoste si necla e drg
auta mi-ar fi placut sai cunoc pe toti joaca foarte bine mult respect pentru munca lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. foarte mult, as vrea sa stiu cate episoade are, si de ce nu-l difuzati si sambata si duminica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziceti-mi de unde sa il downloadez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este cel mai bun la ora actuala, doresc foarte mult sa nu se termine curind, felicitari kanal D!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi place si cand incepe urmatorul sezon stitii ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare cel mai super film de pe kanal D faptul ca arata tot ce se poate intampla in realitate intr-o familie.super!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,imi place foarte mult dar nu mai stiu la ce ora se mai difuzeaza si imi pare rau.nu l-am vazut cateva zile si apoi am pierdut siru,nu mai stiu la ce ora il da acum.imi puteti rasp va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi place foarte mult dar nu mai stiu la ce ora se mai difuzeaza si imi pare rau.nu l-am vazut cateva zile si apoi am pierdut siru, nu mai stiu la ce ora il da acum.imi puteti rasp va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place ffff mult acest serial...este cel mai frumos film pe care l-am vazut pana acum...stie careva cate episoade are? sau cand incepe al patrulea sezon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte mult e foarte reusit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar cand se reia difuzarea lui in continuare ////

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ffffffffffff mult il ador

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte, foarte, foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte mult cand incepe sezonul 4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte mult.Cand incepe sezonul 4?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da fff mult dar as dori sa stiu cand incepe...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte mult....am o intrebare cand o sa fie defuzat in continuare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost un film minunat dupa care toti membrii familiei mele si-a facut programul atatea luni din pacate, canal d l-a intrrupt pe nepusa masa aratand ca de fapt nu-si respecta de loc telespectatorii asa ca nu ne vom mai uita niciodata la acest canal neserios Este ca si cand ai citi cu sufletul la gura o carte care nu are sfarsit pentru ca cineva i-a rupt ultimile pagini fff urat din partea canal d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ffffoarte mult, dar cand incepe sezonul4?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi place f mult filmu ..cand este continuarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte mult. Cand incepe sezonul 4?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nespus de mult! Sper sa reluati difuzarea serialului.Rugamintea mea ar fi sa-l difuzati dupa ora 20.Multumesc anticipat!