| Ancutss30 a întrebat:

Va place Lady Gaga?:-&.By the way, Lady Gaga a anunţat pe Facebook că azi este cea mai fericită zi din viaţa ei. „Am obţinut autograful lui Fuego. În plus, m-a învăţat cum se împodobeşte corect bradul", s-a lăudat artista.laughing)))

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu-mi place lady gaga ca persoana, dar muzica ei nu e chiar rea.Da? Chiar asa a zis? In sfarsit un fan al lui Fuego care are mai putin de 60 de ani big grin big grin big grin
App. ai vazut la stiri fata aia care a inceput sa planga si sa faca crize pentru ca nu a reusit sa ia un autograf de la lady gaga? laughing)

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

laughing Tare asta.
Nu-mi place Lady Gaga. happy

| Stella17 a răspuns:

Mie nu imi place cum arata dar muzica ei eee destul de frumoasa la fizic imi place mai mult madonna deecat lady gaga