| anonim_4396 a întrebat:

Va purtati diferit cu useri de pe TPU in functie de ce poza au la profil?

41 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da' ce-aveți toți fraților azi? Ați băut gaz? Parcă sunt la teatru

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Iubirea asta, e indragostta de mine

| Pricked a răspuns:

Doar în zilele de miercuri.

| RAY a răspuns:

Eu sunt subiectul existentei tale, cel putin pe TPU, nu ma nu conteaza poza, ca daca conta nu aveam 108.873 Răspunsuri date

| RAY a răspuns:

Eu nu inteleg ce rost are cearta asta pe bune? ca ti am scris atunci ok, daca asa tare te deranja exista admin simplu. daca te jigneam dar sa urli asa

| RAY a răspuns:

Din moment ce ai urlat aiurea,vad ca iti place asa, cand iti faceam complimente cica eram catelus, acum cum sunt, omule eu nu am nimic cu tine, TPU = toti pentru unu atat

| RAY a răspuns:

Omule tu ai intrebat cum sa ai simtul umorului pentru ca nu ai, autismul inseamna lipsa umorului, cica te am jignit ia auzi

| RAY a răspuns:

Si tu esti dumnezeu te pomeni

| RAY a răspuns:

Dalmore1996 supica tu esti?

| RAY a răspuns:

Omule nu stiu cine esti, chiar tu spui ca aveai alt username, corect era sa spui cine esti

| Drimmero a răspuns:

Daca are un avatar cu o echipa pe care nu o agreez, atunci o sa fiu putin rautacios cu el in sensul ca-l sicanez.

Altfel nu am probleme.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O da da. Mai ales de pe telefon. Pierd vremea 1 minut pana intru la profil sa vad ce poza are fiecare, dupa ma intorc si raspund.
Aia care nu au poza... nici sa nu ii vad. Nu le raspund. laughing

Ce legatura are poza? Ma port diferit doar daca vad caa cineva posteaza alte 10 intrebari idioate, fara nici un sens, unde raspunsul nu ajuta pe nimeni.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Dismally a răspuns:

Nu, daca cineva are o fotografie care ma enerveaza - spre exemplu un gif, ii blochez fotografia dar cu user-ul respectiv nu am nimic.

| Dalmore a răspuns:

Ce sensibiluț.

| Dalmore a răspuns:

Pentru sensibiluțul de RAY care-mi-a dat ignor si acum comenteaza miseleste de mine pe la alte intrebari.
Nu sunt moldoveanca, vai de capul tau =))))))). N-am nicio treaba cu Moldova. Imi si imaginez cu ce satisfactie injurati voi acolo moldovenii si faceati spume la gura crezand ca fac parte din ei =)))))) saracii de voi.
https://www.tpu.ro/......ina-2.html

Si da cand te tii codita dupa cineva si il umpli de notificari si replici penibile de agatat, esti catel.

| Dalmore a răspuns:

N-am urlat deloc, am ras de minciunica ta si tu m-ai facut autista si in toate felurile
Ai probleme serioase.

| Dalmore a răspuns (pentru Dalmore):

Cel mai amuzant este ca vorbiti despre mahala cand voi injurati in ultimul hal cand va comenteaza un user care nu va place voua sau va da peste nas cu ceva.
Tigani ca voi si oameni asa slabi psihic eu nu am mai vazut.

| Dalmore a răspuns (pentru Dalmore):

- Vii si raspunzi sictirit si urat la o intrebare de-a mea
- Iti zic sa te calmezi
- Vorbesti aiurea in continuare
- Iti zic ca atunci cand aveam alt nickname si alta poza vorbeai foarte frumos, oare petru ca eram fata si aveam o poza cu mine? rolling on the floor erai ca un catelus cu parul cret, toata ziua in notificarile mele
- Iti spune cineva cine sunt
- Spui ca nu iti amintesti de mine desi acum o luna si un pic cand am reaparut pe site, dupa 2 secunde de la primul comentariu pe care l-am lasat ai sarit sa-mi zici ca nu m-ai uitat
- Iti arat comentariul ala
- Zici ca erai beat si ma faci autista
- Incepi sa aberezi pe la alte intrebari cum ca sunt indragostita de tine, ca viata mea se invarte in jurul tau etc
- Te intreb daca e naspa sa fii prins cu minciunica de reactionezi asa
- Imi dai ignor
- Pui intrebari cu referire la mine, iti amintesti prost ca as fi eu moldoveanca, incepeti sa injurati moldovenii in ultimul hal
- Endoryus ca de obicei, cand e vorba de cineva care i-a dat ignor, trebuie sa crizeze si el putin, trebuie sa aiba si el metoda lui de catharsis rolling on the floor

In concluzie eu sunt tiganca cu comportament scarbos rolling on the floor
Pentru ca am punctat o chestie. Pe bune ca sunteti amuzanti asa labili cum sunteti. Dar aveti probleme grave, grave. Totusi sper ca intr-o zi sa va gasiti pacea interioara. In special Endoryus, saracu. Abia am adresat cateva cuvinte si ditamai drama.
Daca eu sunt tiganca pentru atat, voi sunteti sub orice critica. Ultimii tigani.

| Dalmore a răspuns (pentru Dalmore):

Nu. Am doar 2 conturi aici si unu e suspendat.

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

Cu cine te certi soro, te certi asa de una singurica laughing

| Dalmore a răspuns (pentru relian):

Stie el

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

Aaaa ok, si crezi ca vede, ori citeste?laughing Asa is mai toti pe aici, se uita la poza, apoi da raspuns fctie de ce poza are omu la profil.Astia is oamenii, asa e majoritatea.Nu trebuie sa te gandesti la asta ca ai parasi planeta laughing

| Dalmore a răspuns (pentru relian):

Da, mi-a si raspuns, dar in alta parte.

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

E bun asa rau laughing se pare ca e ceva intre voi laughing

| Arrakis a răspuns (pentru Dalmore):

Endoryus se plange de ignore cand si el da la randul lui celor care il terfelesc si-l fac de rusine?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu nu!
Prefer să mă exprim după nivelul lor de înțelegere pe care-l pot observa în întrebări/răspunsuri.

| syd a răspuns:

Da, mai ales daca e cu cigarettes after sex sau alti trapperi de 2 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi zici ce sens are comentariul lui Ray iti dau o manea faina

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Daca iti dau ignore ce manea o sa postezi?

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Ție îți dau un os.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Dalmore):

Vrei să-ți traduc eu?winking
Epp... nu „moaca" contează, ci inteligența laughing

| Dalmore a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Dacă dai 10k răspunsuri nu înseamnă că sunt și utile sau inteligente.
Înseamnă doar că ai prea mult timp liber laughing.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Dalmore):

Da, dar eventual măcar 50% din ele au fost „ok"

| Catrice a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu, el e invers.
Corpul înaintea creierului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| MaRIAN9889 a răspuns:

Nu prea conteaza ce poza are la profil persoana respectiva. laughing

| Treachery a răspuns:

Toti fac asta