| geanyna a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine.De cateva zile imi merge foarte greu computerul, windowsul l-am instalat acum cateva zile si mergea bine, dar de doua zile nu mai vrea, foarte greu.Intr-o seara mi s-a blocat totul, nici mausul nu mai mergea si becul rosu care in mod normal palpaie, acum ramane rosu si nu imi da voie sa fac nimica.trebuie sa opresc calculatorul.DE CE?

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Probabil virus sau probleme tehnice (hdd sau ram stricat).
Incearca sa defragmentezi hdd-ul si sa faci un memtest!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori (doar de curiozitate )ti-ai reformatat calculatorul

daca de mai mult de 25 dde ori stii raspunsul
daca nu
program luni zi libera
8 trezirea papat spalat sau viceversa
imbracat si cu calculatorul de brat la service sa iti iei o inghetata de la magazinul din apropiere si apoi la locul ala de reparat calculatoare stii tu locu in care nu ai unde sa gasesti tipi mai invarsta de 30 de ani ca nu se pricep ci doar dinaia mai tineri si le spui problema
restul program de voie