| MihaLoveYou a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vreau un program de editat poze ( nu ca si photoshine) cu care sa pot sa scriu precum la blingee.com, adica cu diferite culori si modele, pentru ca m-am saturat de photoscape si vreau ca in acel program sa pot sa pun si inimi si stelute si multe altele. (nu mai spun ca acel program care imi place primeste fundita, pentru ca e de la sine inteles) Multumesc mult!

P. S: in afara de photoshine, photobrush, picasa, photoscape, blingee, magic photo editor sau photoinstrument

4 răspunsuri:
| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Photoshop CS3 sau CS4 cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite inca unul care mie mi se pare foarte ok: http://www.cinema8.ro/program-de-modificat-poze/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Googlelaughing