| Basketball23 a întrebat:

Va rog am nevoie de statusuri de indiferenta pentru baieti si statusuri pentru brunete si statusuri pentru fete adica gen ca nu se poate compara cu mine sau ceva de genu asta va rog urgent multumesc anticipat funda normal :X

1 răspuns:
| Anca0402 a răspuns:

Eu zic ca ai nevoie sa o lasi mai moale cu "messu'" si sa iti gasesti alte activitati, cum ar fi cititul sau orice altceva. Nu inteleg de ce ai tu nevoie sa evidentiezi anumite lucruri prin niste "statusuri" tampite pe messenger. Probabil n-ai mai mult de 13 14 ani. Fara sa vreau sa fiu rautacios, lasa messul si apuca-te de ceva constructiv.