| Lorena_3032 a întrebat:

Va rog, care ma ajutati si pe mine cu niste probleme de clasa a7a la chimie sau/si la fizica. Funda si vot. Imi trebuie probleme la alegere. adica dati-mi voi ca eu nu am culeger, de preferat rezolvate daca nu sa fie usoare.

3 răspunsuri:
| Lorena_3032 explică:

@kineva, nu erau pentru la scoala.
Oricum, tu cum stai cu scoala?
"duamee", "atunciuh"...

| aaanonim260201 a răspuns:

Duamnee dar daca iti zicem noi atunciuh nu o sa mai treci clasa.straduieste-te... rolling on the floor

| aaanonim260201 a răspuns:

Imi pare rau nu am vrut sa intelegi asa crying eu doar spuneam ca e bine sa le rezolvi tu pentru. ca altfel nu le vei invata si la teste... imi pare rau ca m.am exprimAt urat laughing