| anonim_4396 a întrebat:

Va rog cine poate sa ma ajute cu un dialog la francezaworriedunt plaantaa, promit ca ma revansez, va voi ajuta si eu cu ce voi putea...cine se pricepe cat de cat la franceza sper din tot sufletul sa ma ajute si pe mine, imi puteti da un mesaj; stiu ca nu trebuie sa cer astfel de ajutor de aici, dar daca altii sunt in stare sa-i ajute pe cei ce nu cunosc unele chestii, de ce sa nu-i ajutethinking

1 răspuns:
| TeiubescEnorm21 a răspuns:

Salut.happy Te pot ajuta. dar mai intai trimite-mi id-ul tau printrun mesaj si iti voi spune pe mess happy