| lory701 a întrebat:

Va rog foarte mult! cine imi poate da un cont pe lady popuar, imvu, webkinz, foo foopets, oh my dollz si alte jocuri dar nu va spun sa-mi dati din toate, imi dati unu sau cate vreti din ele imi trimiteti mesaj privat! daca vreti! si apropo cine sttie si alte jocuri in afara cele pe care le-am spus ca mai stiu si altele dar m-am plictisit de ele, daca stiti va rog sa-mi spuneti si mie ca m-am plikti! trimiteti totu cu mesaj preiva doar daca vreti!

Răspuns Câştigător
| xXGumiTsAXx a răspuns:

Pe imvu: Madali1 parola: 123456
intra pe Konturi.ro si sunt conturi pentru orice site! Succes

6 răspunsuri:
| KittiBăă a răspuns:

Da... lady popular: user : ana_0002, parola: 123456789

| lory701 explică:

Mrs

| lory701 explică:

Va multumesc

| lory701 explică:

Nu merge ana maria

| lory701 explică:

Am mai intrat pe konturi.ro dar nu merge nciunu! mrs:*:*:*pentru cont:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.farmerama.com :use name petrutzica parola magura