| nicegirl4kiss a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Vreau sa-mi activez internetul pe telefonul meu. Am samsung s3370 si sunt pe cosmote imi spuneti si mie cum sa imi activez? si va rog nu imi trimiteti siteul : www.cosmote.ro ca nu inteleg nimic de acolo
MS :** (funda logic)

Răspuns Câştigător
| Alin22 a răspuns:

Mesaj gol la 969, de acolo iti vine un mesaj cu mai multe coduri pe care le poti trimite tot la 969. De ex. pentru a te abona la serv. web'n'walk, pentru a te dezabona, pentru a primi setarile serviciului.

Daca alegi setarile, trebuie sa trimiti un msj "SETARI" la 969, insa trebuie sa ai activat serviciul, prima data il activezi, platesti cat e, undeva la 3-4Euro pe luna, si apoi ceri setarile.
Odata cu setarile vei primi si un browser numit "Web'n'walk" dezvoltat de catre Opera Mini. E ok. Ptr. 3-4euro pe luna o sa poti intra cat vrei pe net de pe telefon, o sa poti descarca si face orice.

Daca nu reusesti, iti recoamnd sa suni la numarul 1234(Serv. Clienti) Succeshappy

1 răspuns:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu am Vodafone si cand imi reincarc, mereu primesc un mesaj cu setari care trebuie instalat.Nu ai primit? Nu stiu cum mai e cosmote-ul, deci imi pare rau... nu stiu ce sa-ti spun.