| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos ceva, am nevoie de adreesa de mess si parola (poate si pe unul pe care nu mai intrati). Eu nu pot, nu ma lasa sa fac adresa noua, dar oricum nu-mi trebuie de tot, am nevoie la ceva important. Puteti sa-mi trimiteti mesaj.Va rog frumos de tot si promit sa nu mai intru pe adreesa aceea de mess.

1 răspuns:
| Aida_1396 a răspuns:

Mail.yahoo.com-->Create new account...eu cred ca in ziua de azi nimeni nu o sa iti dea tie id de mess si parola tongue