| DyDyuKa a întrebat:

Va rog frumos sa ma sfatuiti cu un telefon cu camera de la 3 mp in sus, camera secundara, cu touchscreen si QWERTY, razistent[ sa ma cine minim 4 ani]

Răspuns Câştigător
| R3DszZz a răspuns:

Buna!
Eu te sfatuiesc sa iti cumperi telefonul Samsung S 5230.Asta il am eu si inca 4 colege de ale mele.L-am scapat de atatea ori pe jos si e ca si nou.Are 3.15 megapixeli.Dar vezi ca de cumparat sa il iei ori de la eMAG dar e in limita de stoc ori de la www.cel.ro Acolo la cel.ro s-ar putea sa-l aiba daca nu astepti.Ca la mine nu-l avea asa ca a trebuit sa-l comande.E foarte bun. Funda?