| FashionCellia a întrebat:

Va rog mult, mult de tot, sa ma ajutati. Unde gasesc papusi monster high, si sunt din galati daca cumva stiti unde pot sa gasesc un magazin unde se vand aceste papusi, va rog sa ma ajutati...chiar si cu un site, orice, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| dragutza98 a răspuns:

Stiu unde se gasesc papusi
la Bucuresti bafta daca ajunci acolo!

5 răspunsuri:
| dragutza98 a răspuns:

Scuza-ma sint din Spania ci atunci cand vei f o sa ei monster high am si monstrer beach am 10

| dragutza98 a răspuns:

Era verisoara mea din spania

| EmmEmma a răspuns:

Buna vreau sa te invit pe pagina mea de pe facebook in cinstea MONSTER HIGH dai la cautare si scrii Papusi Monster High aici vom discuta diverse subiecte despre MONSTER HIGH

| IndieBird a răspuns:

Si eu sunt din Galati big grin Papusile MH le gasesti la Real, o aveau pe Draculaura, pe Frankie si inca cateva. Costau cam 1 milion, depinde de mode si aveau si breloc si alte accesorii.

| stelystely a răspuns:

Draga mea si eu sunt fan monster high...si crede-ma ca daca as sti unde se gasesc in romanaia as fi prima acolo.Si normal ca ti-as spune si tie.