| Cristina788 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați nu pot sa accesez pagina de Facebook al unui prieten, vreau sa vorbesc urgent cu el nu pot sa îi mai scriu mesaj imi apare doar mesajele care i le-am scris eu in trecut, dar cele primite de la el s-au șters temporar nu mai imi apare deloc, si el nu mai este in lista mea de prieteni, oare si-a dezactivat contul nu știu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Sunt doua variante : si-a dezactivat contul fe Facebook sau Să te fi blocat? Sigur te-a blocat daca zici ca nu poti sa intri pe profilul lui sau sa ii dai mesaj

7 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Te-a blocat.

| Freya1 a răspuns:

Ori si-a sters contul ori te-a blocat

| Cristina788 explică (pentru Freya1):

Din moment ce nu mai imi apar mesajele lui în conversație asta înseamna ca m- a blocat ati pățit vreodată asa ceva

| Freya1 a răspuns (pentru Cristina788):

Da te-a blocat. Daca numele ii este scris cu negru nu mai poti intra pe profilul lui iar cand ii scrii mesaj nu ti se trimite atunci da te-a blocat

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Multumesc pentru Fundita happy

| Cristina788 explică (pentru JoookkkeeeRRR):

În loc de numele lui îmi apare Facebook user Daca si-a dezactivat contul astă inseamna ca nu o sa îl mai gasesc niciodată

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru Cristina788):

El te-a blocat si de aceea iti aparea Facebook user