| innivsp a întrebat:

De ce nu mai pot vedea profilul surorii mele pe Facebook? mentionez ca este in lista mea de prieteni, nu si-a dezactivat contul, si nici nu a facut setari in privinta restrictionarilor de profil. Pur si simplu nu o mai gasesc in lista absolut deloc. daca o caut pe google, ii gaseste pagina, si cand ii accesez pagina imi apare mesajul : "The page you requested was not found". acest lucru se intampla numai la mine, pentru ca pagina ei este functionala.acelasi lucru mi s-a intamplat cu o alta prietena din lista. de ce?

6 răspunsuri:
| nykymyky a răspuns:

Cred ca are profilul privat... funda te rog

| MariusMarius96 a răspuns:

De jmecher,sclavo,esti proasta rau,pai in p.a mea daca nu sti sa umblii lasa-te, ca mere dar daca esti varza, ti-a luat mata calc. si acu inveti sa-l pornesti laughing

| Tonnya a răspuns:

Cred ca i-a dat cineva la un mesaj sau la profil spam si nu mai poate intra si unei colege din clasa mea i s-a intamplat!happyfundita.Te rog.

| innivsp explică:

Problema este ca ea poate intra, profilul ii merge foarte bine. problema este doar in privinta mea sad

| innivsp explică:

Problema este ca ea poate intra, profilul ii merge foarte bine. problema este doar in privinta mea sad

| innivsp explică:

Profilul ei merge perfect, nu are nici o problema, se poate loga, nu este blocat, restrictionat. Problema este doar in cazul meu, ca nu o pot vedea sad