| Anafjfj a întrebat:

Va rog sa-mi dați exemple de teme de revista pentru tic de făcut in word.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face o revista de sanatate,sau,un exemplu,o revista in care sa explici probleme copiilor care se infrunta cu anumite boli sau care sufera de depresie la o varsta prea frageda,poti face o revista despre prietenia adevarata,poti face o revista cu informatii despre o anumita persoana (ceva precum o vedeta), poti face o revista despre moda, o revista cu reclame la o firma de creme/haine/produse naturale/un magazin etc, poti face un fel de revista informativa despre plante medicinale sau animale salbatice, poti face un fel de revista precum un ghid(un fel de tiltu ar fi:Cum sa iti desezi cainele/papagalul/animalul de companie pe care il alegi), sau o revista despre educatia in scoli. Sper sa iei o idee de pe aici si sper ca te-am ajutat.Bafta!