| AlysukaAlysuka a întrebat:

va rog sa imi dati si mie niste exemple de teme pentru scoala altfel...va roooooog...:*

Răspuns Câştigător
| BuBu_5403 a răspuns:

Uite la scoala mea s-au organizat zilele astfel: luni-ziua eco marti-ziua cinematografiei miercuri-ziua sportului joi-ziua artei si vineri- vocea scolii si miss si mister happy big grin

3 răspunsuri:
| qpattyx3 a răspuns:

Pai la mine in liceu se va face un concurs de dans, mergem in parc (abia astept sa facem poze cu diriga in leagane laughing ), profa de franceza a hotarat sa facem un "bufet dansant", vom merge in excursie la Ocnele Mari ( 2 zile love struck ), si daca ne strangem destul de multi mergem la cinematograf. happy. Destul da tare, nu? smug

| LavsKitty a răspuns:

Noi la liceu mergem la Galati, la gradina botanica. Film 3d, muzee, case memoriale.

| AlysukaAlysuka explică:

Mersi tuturor pentru idei.