| anonim_4396 a întrebat:

VA rog si eu ceva din suflet... imi dati poze cu o tipa (sau mai multe) vopsita deasupra bruneta si dedesubt blonda? adica pe cap, de la jumatate in sus sa fie bruneta si dedesubt blonda... urgent.multumesc mult...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

In loc de rosu cum este in imagine se poate pune blond http://www.perfectlady.ro/admin/poze/426-2.jpg

| bibydraguta a răspuns:

Pai eu am cautat dar cu parere de rau n uam gasit.nu prea sunt poze(cel putin eu nu am gasit)cu fete, femei care sa fie brunete si sa se vada blondul.