| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Exista vre-o aplicatie care sa stearga Fisierele inutile si cache-urile? Am gasit nenumarete "zise" aplicatie de sters cache-urile, iti arata ca le sterge dar cand intri in optiunea telefonului le vezi la fel sau chiar mai mare. Multe aplicatii observ ca sunt facute cu ochii legati de un fular

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai cred in nicio aplicatie de pe google play sau magazin play.cel mai bine le stergi manual, nu ia mult timp.

| Saveluc a răspuns:

Ramon2473: asta cam cred si eu