| diavolitza a întrebat:

Va-ti inchipui viata fara moarte?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu as vrea viata vesnica..ma tenteaza ideea lui @nony laughing

nony
| nony a răspuns:

Tocmai mi-am sunat un prieten, e vampir de meserie laughing.si zice ca super bine, viata vesnica, cluburi noapte de noapte ¨vampiroaice¨ la greu .asa ca viata fara moarte este o idee buna.
Ma duc sa ma transform.paaaaaa

nony
| nony a răspuns:

@Bubulina, sper sa-ti fie, ca maine seara vin in vizita sa-ti prezint oferta cu viata vesnica.
Sunt bland.cam de unde ai vrea sa te musc big grin?

| Leea1234 a răspuns:

Nu! adica sa muncesc, asa non stop, si cand ma mai pensionez?! vreau sa mor dar pe la 90 ani ...sau mai mult sa-mi vad copilul cat de cat independent! aaau! si daca am traii vesnic, asta inseamna ca soacra-mea n-o sa moara niciodata... o, nu, nu, nuuuuu, prefer sa fim muritori! multumesc!

| BUBULINA a răspuns:

DA, nu am avea loc sa mergem pe strada
si nu am mai ajunge la Domnulsad

| BUBULINA a răspuns:

@nony imi e cam frica de tine:-s

| Puiutz a răspuns:

Buna:*.hmm.poate in unele cazuri ne gandim ca ar fi mai bine.alaturi de familie.prieteni.si toate alea.mereu distractzie...viata vesnica.ar fi ceva... dar ne-am si "plictisi" laughing. nu? Asa e.fiecare traieste si la un moment dat. se stinge.

| rainlover a răspuns:

Mereu tinara... poate da, dar cind nu o sa mai rezist - sa pot "pleca"
hai gata cu visarea big grin trezirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu deja o traiesc de 2000 de ani.recunosc ca nu exista TPU sa nu ma lase sa ma plictisesc, insa m-am distrat de minune in 325 la conciliul de la niceea. rolling on the floor