| harciog a întrebat:

Vad ca sunt rugat aici sa dau un link cu muzica pe care o ascult acum.Nu stiu decit sa distribui pe facebook iar link habar n-am inca cum sa dau.Cum se face?

3 răspunsuri:
| TheBaby a răspuns:

Sus ai scris http://youtube.com/watch...
In fine dai click dreapta pe toată banda şi copy şi în căsuţa unde scrie "Link Youtube" dai click dreapta şi paste

| harciog explică:

Nu-mi spune despre banere si alte chestii electronice ca-s undeva departe.Sa nu cumva sa intreb cu ce dreacu'se maninca.

| Paulutza a răspuns:

Buna.Ma confrunt cu acceasi problema.Imi zice ca,, Ne pare rău, dar pagina pe care aţi solicitat-o nu poate fi găsită,,