| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să cunoaşteţi pe cineva foarte ok ca persoană, dar să nu vă puteţi obişnui cu faţa lui/ei?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Mosotti a răspuns:

Da, cand nu iti place figura lui/ei nu prea te poti obisnui ca de fapt te deranjeaza, ca daca are o figura placuta, nu exista sa nu te poti obisnui, are ceva ce da disconfort. In general faza ca ne obisnuim, este ca e la ceva negativ, nu la pozitiv, desi in unele cazuri e si la pozitiv, de ex tehnologia, un nou aparat.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu m-i s-a intimplat, daca era ok era cu totul, daca nu era ok nu era nimic ok la persoana.

| Apokales a răspuns:

Da, de multe ori laughing. Sunt persoane amabile, dar din nu stiu ce motiv nu le pot suporta.

| aumih16 a răspuns:

Se intampla! din pacate!

| DonEduardo a răspuns:

În ce sens nu te pot
ți obișnui?

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Nu-mi place moaca omului.Ori mă enervează, ori e respingătoare.

| Clytia a răspuns:

Chiar am pățit-o. laughing

| Ely1234567 a răspuns:

Da