| Alina1899 a întrebat:

Vine 14 februarie, ce cadou iubitului sa-i dau?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

O curea faina, un ceas, cel mai important e sa fie despre voi, nu despre cadouri, bucurati-va unul de altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Un pupic dulce.

| dullcat a răspuns:

Ati stabilit sa va faceti cadouri? Poti sa ii iei o curea sau un set cu produse de ingrijire, chestii basic.Sau poti sa il intrebi direct ce si-ar dori.Adaug totusi ca se poate sa fiti impreuna si fara sa sarbatoriti fiecare sarbatoare consumerista.Noi nu ne facem cadouri decat de ziua de nastere plus craciun si am supravietuit just fine. laughing

| LoveSleep a răspuns:

Ia o prietena de-a ta care arata bine si surprinde-l cu un sex in 3.