| Nickmm a întrebat:

Visele se indeplinesc?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai cand te trezisti pornit sa le realizezi indiferent ce va trebui sa facihappy

| Bacemi a răspuns:

Visele sunt ori temeri, ori dorinte si nu e garantat ca se vor indeplini. In ce priveste visurile se pot indeplini daca tu lupti cu adevarat pentru ele si nu lasi nimic sa iti stea in cale. Fii sigur ca orice om de succes a avut si inca are o ambitie de fier si a facut multe sacrificii.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da se indeplinesc daca ne straduim sa obtinem cea ce vrem cu adevaratwinking

mira
| mira a răspuns:

Visele se implinesc rareori si atunci sunt simple coincidente.In schimb, visurile(aspiratiile, idealurile), daca sunt realiste si tangibile, pot fi indeplinite prin tenacitatea ta.

| juniper a răspuns:

Doar daca ajuti sa se indeplineasca happy

| marrr a răspuns:

Daca te referi la Visuri...
Cand exista credinta, da, se indeplinesc.Acum incearca sa nu cazi de partea extremului.Adica se indeplinesc pana la o anumita masuralaughing Eu una cred in asta, doar ca nu mi-am dorit niciodata ceva ce nu s-a putut indeplini.sau poate da?

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Daca iti doresti foarte mult se indeplinesc.Desi trebuie depus un efort foarte mare pentru a ajunge sa-l vezi implinit.Prin lupta, incredere si dorinta orice este posibil.paa

| Bishop a răspuns:

Da, cate o data.

| Doa'Do a răspuns:

Daca te straduiesti, se vor indeplini.In schimb daca doresti ceva ce stii ca nu va putea fi "realizabil", atunci nu cred ca se va mai indeplini.

| adellina a răspuns:

Pai fiecare vis are semnificatia luihappy