| anonim_4396 a întrebat:

Viva High School Musical Mexico e de fapt hsm 4?
Si inca ceva: s-a filmat in limba spaniola?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

High School Musical 4: East Meets West - TV (2010) aste este 4.viva hsm mexico. e doar un fel de hsm

44 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Viva High School Musical Mexico e exact hsm 4 si s-a filmat in spaniola.

| KristinnaKr a răspuns:

Nu este diferit...VIVA e viva si high school musical e high school musical

| dailydaisy07 a răspuns:

Nu e adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viva hsmm nu este hsm4 dar au ales copiii care stiu limba spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu High School Musical 4 si da sa filmat in spaniola.al patrulea film apare in 2010 toamna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E hsm 1 doar ca se vorbeste spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de unde nu e 4. E doar o varianta latina a originalului filmata cu alti actori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred nu este high school 4 cred ca este o alta scoala de muzicaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai desigur ca sa filmat in,, spaniola'' ei bine nu sa filmat in latina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e hsm 4 pentru ca nu joaca in el zac efron si daca era hsm4 trebuia sa fie aceiasi actori si sa vb in engleza nu spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte asemanator cu High School Musical, numai ca actorii sunt mexicani si este filmat in Mexico City.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a placut foarte mult viva high scool miuzical mexico si vreau sa vad mai multe parti MULTUMESC!@
esti nesimtit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e HSM 4 pentru. ca nu e regizat de Kenny Ortega, si da e filmat in mexic, in spaniola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e high school musical 4 in nici un caz si sa filmat in spaniola da cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a filmat in spaniola pentru ca a fost filmat im mexic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cautai un pic pe google gaseai singur raspunsul.Viva High School Musical Mexico NU este HSM 4. HSM4 va aparea anul acesta si se va numii High School Musical 4: East Meets West ( http://www.imdb.com/title/tt1216488/ )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este hsm 4 am vazut hsm 4 si nu e si da sa filmat in spainola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste cine a inventat rahatul asta de zvon e nebune frate nu e adevarat asta nu e hsm4 ci e viva high school musical mexico are alti acotori care sunt romani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super tarekiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca este hsm 4 chiar daca nu a filmat cu ceilalti actori. A fost cel mai tare film

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Viva HIgh School Musical Mexico nu e High School Musical 4 deoarece in HSM 4 joaca Zac Efron si ceilalti ca si in HSM1, 2, 3...Si de fapt e filmat in mexicana(nu spaniola) deoarece si actori sunt din Mexic. De exemplu Juan Carlos mai joaca intr-o telenovela(Cameleonii cine stie) de pe acasa tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este un altfilm este serarat de high school musical 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e hsm 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei imi spune cineva un site sa vad si eu filmul :dbig grin :p tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este hsm 4. tata lucreaza la producerea filmului...este doar viva high school musical mexico... e un fals

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred pentru ca sunt alte personaje

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OAU... Stiam ca exista si hsm4 dar nu m-am gandit nicio clipa ca hsm 4 e viva hsm mexico
Tasre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xvc cdchkjkuuk m drnhjhyxa cc h cxxdhjm, gdh vyjd vtr tgb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevarat