| BobTheCat a întrebat:

Voi ascultati muzica inainte de somn? Daca da, ce fel de muzica?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu, prefer liniste aproape completa si intuneric.

| Simpatic a răspuns:

Nu este o idee rea sa asculti o muzica relaxanta inainte de culcare
eu insa vad de obicei un film inainte de a dormi, orice gen mai putin horror-astea nu ajuta ba din contra!

daca as adormi pe un anume gen de muzica, atunci cred ca acesta ar fi, ascultat in "surdina" https://www.youtube.com/watch?v=sHA_4wfQhE8

| mODIN a răspuns:

O perioada lunga in timpul liceului adormeam in fiecare noapte ascultand un gen care se numeste "atmospheric black metal". Inca mai fac asta, ocazioal. Trupe precum Summoning, Darkspace, Agalloch, Alcest, Burzum etc.

| m4r1utzz4 a răspuns:

Da, eu ascult muzica înainte de somn.
diversitatea e în funcție de ce vreau sa visez sau cum m-am simțit în acea zi.