| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati avut sentimentul ca incet incet prietenul/a ta/tau se indeparteaza de tine?

2 răspunsuri:
| BiTW a răspuns:

Nu doar sentimentul, ci și certitudinea. Chiar dacă am regretat, nu am avut altceva de făcut decât să-i las pe toți care au dorit să se îndepărteze de mine să-și îndeplinească dorința. Prefer să am un prieten în care să îmi pun toată baza, decât zeci de prieteni care să profite de mine și să caute să mă sape.

| CIIPRIANNn a răspuns:

Da, Eu cu cineva eram cei mai buni prieteni. De la un momendat el si-a gasit pe altcineva si pe mine nu prea ma mai baga in seama in fiecare zi vorbea, acum de abia daca vorbim intr-o saptamana.