| anonim_4396 a întrebat:

Voi călătoriți?
Unde ați fost ultima dată?
Cu ce preferați să călătoriți? (cale de transport)
Când mergeți într-o călătorie o planificați personal sau apelați la o companie de turism?
Unde ați vrea să mergeți în următoarea călătorie?
Care a fost cea mai frumoasă călătorie a voastră?
Unde v-ați întoarce pentru a revedea obiectivele turistice?
Câte zile alocați pentru o călătorie?
Câți bani alocați pentru o călătorie?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de mult.

Brasov daca vb de Romania / Anvers Belgia daca vb de alta tara.

Avion sau masina.

Niciodata nu am apelat la agentii.

Spania sau Japonia sau un tur al capitalelor central europene, Bratislava, Ljubljana, Budapesta.

Cand am vizitat SUA.

Londra as vrea sa o mai vad odata dar si coasta de vest a Californiei.

2-3 daca e in tara, 5-6 daca e intr-un oras mare din Europa, peste 7 daca e in afara Europei.

De la 200ron pana la cat e nevoie

| Freya1 a răspuns:

Da.
Ultima oara am fost la o cabana frumoasa in mijlocul naturi unde am vizitat lucruri noi plus am facut niste bai relaxante la un spa.
Masina.
Personal.
Probabil undeva tot in natura ca imi place extrem de mult sa merg la munte, la padure, lacuri...
Sunt mai multe.
Unde am scris mai sus.
Un wekeend, o saptamana.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In Sicilia am fost ultima data a fost super.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, nu asa des pe cat as vrea. Merg cu trenul cat se poate de mult. Asta pentru ca imi plac trenurile si calatoriile, nu doar destinatiile. Le planuiesc personal.
Cea mai frumoasa calatorie este la noi in tara cu trenul pe Valea Oltului, in mijlocul verii, dimineata, pe ceata. Si clar tot aici ma voi intoarce poate pentru alte trasee turistice.
In general aloc un weekend. Imi place putin si des.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
Helsinki
Avion sau tren
Personal
În Platourile Alpilor Francezi
Când am fost în Elveția
Vatican
13 - 24 de zile
500 - 4500 zł.